Fasády

Práce na fasádách provádíme kompletně, v téměř celém stavebním rozsahu.
Naší specializací je však zaměření na renovace a opravy starých vápenných a vápenocementových omítek. Práce provádíme z lešení nebo horolezeckou technikou.
Do této kategorie spadá i čištění fasád tlakovou vodou či prosklených prostor.
Zednické práce

Námi prováděné zednické práce zahrnují především opravy fasád, atik, říms a štítů
většího či menšího rozsahu. Máme bohaté zkušenosti především s klasickou
vápennou nebo vápennocementovou omítkou.

Natěračské práce
Nátěry fasád či jejich částí provádíme léty prověřenými a odzkoušenými nátěrovými hmotami tuzemských i zahraničních výrobců jako jsou např. Stachem, Düffa, Jubb atd. V nabídce je široká škála barev a odstínů. Především dbáme na dokonalou přípravu povrchu před nátěrem, omytí tlakovou vodou (je-li žádoucí, dle prostředí), zpevnění povrchu penetračním nátěrem a poté dvakrát vrchní nátěr. Barvu nanášíme štětcem, válečkem či vysokotlakým stříkáním, dle doporučení každého výrobce.

Klempířské práce
Do této kategorie patří především osazování parapetů, výměna různých druhů říms
a zdobení na fasádách. Uvedené výrobky nabízíme z následujících materiálů: pozink. plech, měď, Lindab, Satjam, Balex a další
.

Lešení
Při práci na fasádách používáme posuvné hliníkové lešení, výhodou tohoto lešení je jednoduchá stavba, malá náročnost na zábor prostoru, mobilita v terénu a nízká hmotnost. Celková výška je 16m, základna pak je 2.5 x 1.45m.

Čištění
K čištění fasád či střech používáme tlakový čistič s možností regulace tlaku vody, nebo výměny trysek, dle stavu čištěného povrchu. Čištění fasády není nutně podmínkou při její renovaci, záleží na lokalitě ve které se objekt nachází. Naopak na některých exponovaných místech mnohdy stačí povrch pouze očistit od nečistot a není třeba přistupovat k celkovému obnovení nátěru fasády.

Rychlý kontakt

Jiří Řezník

tel.: 603 447 141

jimont@jimont.cz