Střechy

Na střechách se zabýváme téměř vším co je s jejich konstrukcí spojeno, ať se jedná
o střechu šikmou či plochou.
Materiály krytin a jejich nátěrů používáme od
osvědčených českých i zahraničních výrobců.
Pokrývačské práce
Pokrývání střech je další nabízenou činností. Vzhledem k našim zkušenostem jsme
schopni posoudit stávající stav krytiny a poté doporučit její výměnu nebo pouze
lokálně opravit. Máme zkušenosti s téměř všemi druhy krytin-pálená taška, betonová taška, vláknitocementová  krytina Eternit Dekora, lisovaná plechová střešní krytina, trapézová střešní krytina a další.
Dále v této kategorii nabízíme montáž sněhových zábran na všechny druhy krytin.

Klempířské práce
Toto odvětví má nemalé zastoupení v naší činnosti. Zabýváme se výrobou i montáží klempířských prvků z materiálů - pozink. plech, měď, Lindb, Satjam, Balex a další.
Do této kategorie spadají například celoplechové falcované střechy, montáže okapů a svodů, oplechování pod krytiny, střešní výlezy, odvětrání atd.
Ohýbáme materiál v maximální délce 4m.

Natěračské práce

Nátěry klempířských prvku či renovace Eternitových střech provádíme léty prověřenými a odzkoušenými nátěrovými hmotami tuzemských i zahraničních výrobců jako jsou např Barvy laky Hostivař, Düffa, Detecha…..
Především dbáme na dokonalou přípravu povrchu před nátěremů-omytí tlakovou vodou, odmaštění, popřípadě mechanické čištění.

Komíny
Nedílnou součástí střechy je komín a s ním spojené možné problémy se zatýkáním či trvanlivostí. Tyto problémy vám rádi pomůžeme řešit. Máme bohaté zkušenosti s touto problematikou, tak i s výstavbou, bouráním či opravou komínového pláště. Nabízíme jak výměnu oplechování u krytiny tak oplechování obvodového pláště či věnce komínů, nebo jen zastřešení komínového průduchu jak u komínů domovních tak i průmyslových.

Tesařské práce
Jsme schopni zajistit tesařské práce na rodinných domech a to jak výstavbu nových krovů s dodávkou materiálu, tak demontáž starých krovů. Také nabízíme výstavbu či montáž slunečních Pergol či jiných přístřešků.

Rychlý kontakt

Jiří Řezník

tel.: 603 447 141

jimont@jimont.cz