Výškové práce

Tuto činnost nabízíme a provádíme v místech těžko dostupných a nebo jinak nepřístupných. Výhodou je téměř neomezený přístup do takovýchto nedostupných
míst a provádění prací v nich s pomocí horolezeckých technik, bez použití těžší mechanizace. Všichni naši pracovníci jsou školeni na výškové práce horolezeckou technikou a jsou držiteli průkazu, který je oprávňuje tuto činnost provádět.

Kácení a prořezávky
Tato činnost je dobrou ukázkou výškových prací. Lze se dostat do míst ve kterých technika selhává. Zabýváme se především kácením stromů postupným rozebíráním, odstraňováním nebezpečných větví i likvidací dřeva. Jsme schopni zajistit kompletní parkové úpravy ale i péči jednomu stromu.

Reklamy
Montáže reklam zajišťujeme pomocí horolezecké techniky, ale i za použití pojízdného hliníkového lešení nebo kombinací obou. Reklamu montujeme do kovových nebo lanových rámů. Také je možné reklamu malovat přímo na fasádu nebo provést pouze obnovovací nátěr.

Bourání
Výhodou této činnosti je postupné, většinou ruční rozebírání komínů, konstrukcí či budov, kam se nedostane z jakéhokoli důvodu těžká bourací technika. Především bourání vysokých komínů v průmyslových objektech či ve dvorních traktech budov.

Montáže, demontáže
Montáže ve výšce za pomoci horolezecké techniky jsou především zaměřeny na velmi nedostupná místa nebo práce drobnějšího rozsahu při kterých by se práce prodražili stavbou lešení nebo jiné techniky. Např. komíny, průmyslové haly, montáže reklam…
V průmyslových objektech je značnou výhodou minimální omezení provozu či směřování prací do pracovních odmlk.

Rychlý kontakt

Jiří Řezník

tel.: 603 447 141

jimont@jimont.cz